Bursa Demirdöküm Servis

Bursa Demirdöküm Servis

Bursa Demirdöküm Servisi, alanında profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine en hızlı ve kaliteli teknik servisi hizmeti vermektedir.Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Kestel, Gürsu ilçelerine 7/24 servis araçlarımızla gitmekteyiz. Demirdöküm kombi ve klima cihazlarının kullanımında ortaya çıkan bütün arıza, servis işlemlerinde ekibimiz vereceğiniz adrese giderek servis işlemlerine başlayacaktır.

Yenisiyle değiştirdiğimiz parçalara verdiğimiz garanti ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz değer anlayışı sayesinde Bursa ve semtlerinde en çok tercih edilen servisiz.Kullandığınız kombi ve klima cihazlarınızda ortaya çıkan arızalarda yardım almak ve çözüm sağlamak isterseniz telefon numaralarımızdan servis isteyiniz.


Demirdöküm teknik servisimiz çoğu kombi, klima, şofben arızasını yerinde yapmaktadır. Siz hizmet almak için telefonlarımızı aradığınızda, servis işlemini başlatarak gelmeden 1 saat önce haber verilip, adrese ulaşıldığında arıza onarım işlemine başlanır. Değiştirilen parçalara 1 yıl garanti verilerek servis formu teslim edilir.Ayrıca kış mevsimine girerken kombi bakımı, yaz mevsimine girerken de klima bakımlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz. Demirdöküm kombi eşyanıza yapılacak olan bakım hem cihazın daha performanslı çalışmasını sağlayacak hemde gaz harcamasından tasarruf edebileceksiniz. Klima bakımı da aynı şekilde yapıldığında, klima iç ünitesinde bakteriler temizlendiği için daha sağlıklı bir ortamda bulunacaksınız, hemde klimanızın daha verimli ısıtma ve soğutma yapmasını sağlayacaksınız. Tüm müşterilimize periyodik bakım yaptırmalarını önermekteyiz.


Müşteri Yorumları

Demir Dökümden servisten gelen arkadaşlar çok ilgili idi.

İlginizden çok memnun kaldık, Teşekkür ederiz.

Klimam su akıtıyordu, arkadaşlar anında müdahele ettiler. Sorunumuz çözüldü, teşekkürler

Aradığımda telefonu açan arkadaş çok ilgiliydi, nezaketiniz ve ilginiz için teşekkürler.


Yukarı çık...
Hemen ara: 0507 523 80 34